Twój koszyk jest pusty.

Master Key LOB

Dla inwestorów i generalnych wykonawców (Master Key)

System Master Key to rozwiązanie technologiczno-konstrukcyjne, w którym każdy użytkownik systemu otwiera jednym kluczem tylko te pomieszczenia, do których ma uprawnienia. W tym systemie każdy klucz ma swój określony poziom dostępu: otwiera jedno, kilka lub wszystkie pomieszczenia. W jego skład mogą wchodzić, w zależności od potrzeb, równocześnie zamki drzwiowe, wkładki bębenkowe, kłódki i zamki kasetowe.

System ten może znaleźć zastosowanie w małych, średnich i dużych firmach, obiektach bazy turystyczno-rehabilitacyjnej, spółdzielniach mieszkaniowych, obiektach handlowych, biurowych, administracji i użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba dostępu do wielu zamykanych pomieszczeń.

Zaletami systemu Master Key są między innymi:

  • mechaniczna kontrola dostępu do obiektów i pomieszczeń,
  • zapewnienie bezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych, wymagających szybkiego dostępu do pomieszczeń (np. w przypadku pożaru),
  • wygoda - każdy użytkownik posługuje się tylko jednym kluczem,
  • łatwość i pełna kontrola w administrowaniu kluczami,
  • uniemożliwienie niekontrolowanego dorabiania kluczy (profile klucza LOB zastrzeżone są w Urzędzie Patentowym do 2035 r.),
  • elastyczność w tworzeniu dowolnych struktur systemu.

Kliknij po więcej szczegółów -> Poradnik techniczny systemu Master Key LOB (PDF)

Napisz do Nas

Jeśli czujesz potrzebę skontaktowania się z Nami w jakiejkolwiek sprawie, pisz śmiało. Odpowiemy możliwie szybko i skutecznie.

Subskrybuj naszą ofertę

Jeśli chcesz kontynuować wypełnij formularz

Jeśli chesz być z Nami w konatkcie i otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach oraz o aktualnej ofercie - wypełnij formularz i wyślij. Be in touch.