Twój koszyk jest pusty.

Systemy 1-go klucza

System jednego klucza to znacznie uproszczona wersja systemu Master Key, w której nie istnieje podział na zakres dostępów. Klucz otwiera wszystkie drzwi, czy też bramki, w których zostały zastosowane dopasowane wkładki, kłódki czy tez inne zamknięcia.

Zalety stosowania Systemów Jednego Klucza

  • Bezpieczeństwo

W sytuacji zagrożenia, wszystkie zamki mogą zostać otwarte jednym kluczem. System może być zbudowany z wkładek atestowanych, które cechują się wysokim stopniem zabezpieczenia antywłamaniowego.

  • Funkcjonalność i wygoda

Identyczne kodowanie zamknięć powoduje zmniejszenie ilości kluczy jakimi posługujemy się na co dzień. Wystarczy tylko jeden, którym otworzymy nie tylko wkładki w drzwiach, ale również kłódki, szafki meblowe, skrzynki energetyczne itp. Możemy połączyć w system firmę, dom, sklep itd.

  • Oszczędność

System można rozbudowywać o kolejne wkładki bez konieczności dorabiania kluczy. W razie zagubienia klucza wymiana wkładek nie jest konieczna, gdyż można je przekodować, co znacznie ogranicza koszty.

Wybierz najlepszy system dla siebie, biorąc pod uwagę poniższe parametry:

LOB:

Łucznik:

Napisz do Nas

Jeśli czujesz potrzebę skontaktowania się z Nami w jakiejkolwiek sprawie, pisz śmiało. Odpowiemy możliwie szybko i skutecznie.

Subskrybuj naszą ofertę

Jeśli chcesz kontynuować wypełnij formularz

Jeśli chesz być z Nami w konatkcie i otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, wyprzedażach oraz o aktualnej ofercie - wypełnij formularz i wyślij. Be in touch.